Nadpotliwość to już nie problem

nadmierne pocenie się

Nadpotliwość to już nie problem. Zapytaj specjalisty.

nadmierne pocenie się
Leczenie nadmiernego pocenia się Jabłonna / Legionowo
Męczy Cię nadmierne wydzielanie POTU w okolicach pach, dłoni i stóp szczególnie w UPALNE DNI ? I ograniczasz się w kontaktach służbowych i towarzyskich.
Jest na to recepta  !
Jak temu przeciwdziałać?
Typowymi obszarami nadmiernego pocenia to pachy, dłonie i stopy ( bardzo duża ilość gruczołów potowych) . W chorobach układu nerwowego lub nerwów obwodowych może występować nadmierne pocenie w jednej połowie ciała, ze zmniejszonym wydzielaniem potu w obrębie przeciwległej okolicy.
Nasilone pocenie może przyczyniać się do powstania wtórnych infekcji bakteryjnych, grzybiczych, oraz zaostrzać istniejące już choroby skóry.
 Rozpoznanie nadmiernego wydzielania potu jest oparte głównie na danych uzyskanych podczas wywiadu lekarskiego i badaniu pacjenta. Zazwyczaj nie są konieczne żadne dodatkowe badania.
UWAGA: w przypadku, gdy nadmierne wydzielanie potu jest związane z zaburzeniami ze stronny innych narządów (tarczyca, układ nerwowy, cukrzyca), wskazane są konsultacje, ewentualnie badania i leczenie przez określonych specjalistów w zależności od rozpoznania.
Istnieje wiele produktów dostępnych w aptece bez recepty, które mogą pomóc w pozbyciu się natrętnego i dokuczliwego schorzenia – jednak jest to krótkotrwały i nie zawsze skuteczny sposób.
 
nadmierne pocenie się leczenie Legionowo
W zależności od miejsca i natężenia stosuje się odpowiednie leczenie.
Z zabiegów POLECANYCH w terapii nadmiernej potliwości wykorzystuje się między innymi #botoks. Dzięki zastosowaniu toksyny botulinowej długotrwały efekt może utrzymywać się  nawet do 8 miesięcy.
Jeżeli potrzebujesz skonsultować swój problem zapraszamy do  dr Anity Tory – specjalisty #neurologii, która na co dzień zajmuje się problemem nadpotliwości w swojej praktyce lekarskiej.
 
POZBĄDŹ się dokuczliwego problemu i POCZUJ się komfortowo w ciepłe dni
Dodatkowe informacje uzyskasz dzwoniąc:
tel.665 – 477 – 547
tel.22 472 – 42 – 42
 

Publikowane w niniejszym portalu treści o charakterze medycznym mają cel wyłącznie informacyjny i nie stanowią porady lekarskiej. Nie mogą w jakikolwiek sposób zastąpić wizyty u lekarza, lekarskiej porady, zaleceń lekarza, czy też postawionej przez lekarza diagnozy.

Wszystkie treści zamieszczone w Serwisie, w tym artykuły dotyczące tematyki medycznej, mają wyłącznie charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby zawarte informacje były rzetelne, prawdziwe i kompletne, jednakże nie ponosimy odpowiedzialności za rezultaty działań podjętych w oparciu o nie, w szczególności informacje te w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.