alt lekarze Przylesie Clinic

Ortopeda – poradnia ortopedyczna Jabłonna / Legionowo

Poradnia ortopedyczna w Jabłonnie

Poradnia ortopedyczna Przylesie Clinic w Jabłonnie to miejsce, w którym oferujemy kompleksową pomoc i opiekę medyczną pacjentom z dysfunkcjami narządu ruchu zarówno o charakterze wrodzonym, jak i wtórnym.

Lekarz ortopeda przyjmujący pacjentów w Przylesie Clinic Jabłonna / Legionowo specjalizuje się w diagnozowaniu oraz leczeniu chorób narządów ruchu (m.in. urazów stawów: kolana, barku, bioder ale też mięśni, wiązadeł, ścięgien). Diagnostyka ortopedyczna obejmuje także m.in. zmiany zwyrodnieniowe związane z wiekiem, wady postawy czy deformacje kończyn.

Celem leczenia w naszej poradni ortopedycznej jest usunięcie dolegliwości i przywrócenie pacjentowi pełnej sprawności ruchowej z wykorzystaniem najnowszej wiedzy medycznej oraz dostępnej bazy diagnostycznej w naszej poradni. Jeżeli konieczne są dodatkowe zabiegi np. w formie iniekcji dostawowej – wykonywane są one na miejscu w gabinecie lekarskim.

Poradnia ortopedyczna jest wyposażona w niezbędny, najwyższej jakości sprzęt do diagnostyki, w tym aparat USG. Dzięki temu ortopeda będzie mógł przeprowadzić Państwa przez cały proces diagnozy i badań w jednym miejscu.

Poradnia ortopedyczna – cennik

  • konsultacja ortopedyczna 220 zł
  • Blokada dostawowa i okołostawowa bez leku 250 zł
  • USG ortopedyczne 200 zł
  • USG ortopedyczne dodatkowej okolicy 150 zł
  • Punkcja 150 zł