Czy wiesz, do czego służy fiberoskopia ?

badanie laryngologiczne

Czy wiesz, że do czego służy fiberoskopia podczas wizyty u laryngologa ?

badanie laryngologiczne
Po co wykonywać FIBEROSKOPIĘ ( endoskopia “miękka” nosa,gardła,krtani) ?
ℹ️ dzięki badaniu lekarz ocenia górne drogi oddechowe – nos, nosogardło, gardło środkowe i dolne oraz krtań do poziomu strun głosowych.
🔴Istnieją również inne nazwy tego badania używane potocznie: VIDEOFIBEROSKOPIA, nasofiberoskopia, OCENA III MIGDAŁKA, ocena nosogardła, BADANIE KAMERĄ u laryngologa.
 
 
 
 
Na czym polega?
przy zastosowaniu cienkiej, miękkiej kamery, można uzyskać obraz ocenianego obszaru , który zostaje przekazany z wnętrza badanego obszaru na ekran monitora (istnieje możliwość nagrania na nośnik pamięci i wykonania zdjęć)
Dzięki zastosowaniu włókien światłowodowych powstaje wysoka jakość obrazu.
❗️WAŻNE ❗️badanie jest nieinwazyjne i pozwala na dokładne zbadanie dróg oddechowych; 🔴po wykonaniu badania pacjent może wrócić do swojej codziennej aktywności🔴
🤔Zastanawiasz się, masz wątpliwości , odczuwasz dolegliwości dróg oddechowych?
 
SKONSULTUJ swój problem z laryngologiem !
🩺dr n. med. Agnieszka Kwaśnik-Balińska OPINIE: 👉👉 https://www.znanylekarz.pl/…/laryngolog…/warszawa
ZADZWOŃ:
☎️ 665 – 477 – 547
☎️22 472 – 42 – 42
___________________________

Publikowane w niniejszym portalu treści o charakterze medycznym mają cel wyłącznie informacyjny i nie stanowią porady lekarskiej. Nie mogą w jakikolwiek sposób zastąpić wizyty u lekarza, lekarskiej porady, zaleceń lekarza, czy też postawionej przez lekarza diagnozy.

Wszystkie treści zamieszczone w Serwisie, w tym artykuły dotyczące tematyki medycznej, mają wyłącznie charakter informacyjny. Dokładamy starań, aby zawarte informacje były rzetelne, prawdziwe i kompletne, jednakże nie ponosimy odpowiedzialności za rezultaty działań podjętych w oparciu o nie, w szczególności informacje te w żadnym wypadku nie mogą zastąpić wizyty u lekarza.