alt lekarze Przylesie Clinic

Neurolog – poradnia neurologiczna Legionowo

Neurolog – poradnia neurologiczna

Czym jest poradnia neurologiczna ?

Poradnia neurologiczna (neurolog) zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu nerwowego zarówno ośrodkowego jak i obwodowego, między innymi: migreną, padaczką, zespołami bólowymi kręgosłupa, udarami, chorobą Parkinsona, otępieniami np. chorobą Alzhaimera, stwardnieniem rozsianym.

Poradnia ma możliwość zlecania badań specjalistycznych takich jak:

RTG kręgosłupa, USG tętnic szyjnych, EEG, tomografia komputerowa czy rezonans magnetyczny, które wykonywane są na zlecenie lekarza w specjalistycznych ośrodkach diagnostycznych.

Kiedy warto się wybrać?

Warto skonsultować się z neurologiem, jeśli doświadczasz jakichkolwiek objawów neurologicznych, takich jak bóle głowy, zawroty głowy, zaburzenia równowagi, osłabienie mięśni, drętwienie lub mrowienie kończyn, problemy z mową lub widzeniem, drgawki lub trudności z koordynacją ruchową. Wizyta u neurologa jest również wskazana w przypadku historii rodzinnej chorób neurologicznych lub jeśli jesteś w wieku, w którym ryzyko ich wystąpienia jest większe.

Jak się przygotować?

Wizyta u neurologa nie wymaga szczególnych przygotowań. Należy wziąć ze sobą wyniki dotychczas przeprowadzonych badań i wypisy ze szpitala – jeżeli mają one związek z problemem, który jest przedmiotem konsultacji neurologicznej . Warto pamiętać, że lekarz zapyta o przebyte choroby oraz przyjmowane leki. Na wizytę należy ubrać się wygodnie, aby w razie potrzeby możliwe było zdjęcie ubrania do badania.

Poradnia neurologiczna – CENNIK

KONSULTACJA PIERWSZORAZOWA 250 zł

KONSULTACJA KONTYNUACJA 200 zł

KWALIFIKACJA DO ZABIEGU 200 zł

leczenie migreny od 2100 zł

leczenie bruksizmu od 1500 zł

leczenie nadpotliwości 1 okolica 1600 zł

leczenie nadpotliwości 2 okolice 2500 zł