O NAS

Troszczysz się o swoje zdrowie oraz dbasz o wygląd zewnętrzny?  Czujesz, że zostałeś sam z problemem zdrowotnym i szukasz właściwego specjalisty? 

  Trafiłeś pod właściwy adres. Jesteśmy grupą doświadczonych lekarzy specjalistów , którzy z pasją i pełnym zaangażowaniem wykonują swój zawód. Słuchamy potrzeb swoich pacjentów, diagnozujemy oraz wdrażamy skuteczne leczenie. Wszyscy Pacjenci będą mogli poddać się zarówno badaniom diagnostycznym, jak i pozostać pod ciągłą opieką lekarzy specjalistów, mających wieloletnie doświadczenie kliniczne.

          Przylesie Clinic powstało z myślą o holistycznym podejściu do pacjenta. W dobie utrudnionego kontaktu ze służbą zdrowia, proponujemy Państwu wielospecjalistyczną opiekę nad Waszym zdrowiem. Właścicielami Centrum Medycznego są lekarze, którzy od wielu lat pomagają chorym zarówno w lecznictwie ambulatoryjnym, jak i szpitalnym. Ich zainteresowania w szczególności obejmują tematykę endokrynologii, diabetologii, kardiologii, hipertensjologii i medycyny pracy. Ponadto od wielu lat samodzielnie wykonują badania ultrasonograficzne poszczególnych narządów. 

Zapraszamy do Przylesie Clinic (Jabłonna/Legionowo).  Wygodny dojazd ( Legionowo, Warszawa i okolice, Nowy Dwór Mazowiecki, Serock, Nieporęt, Zegrze, Marki), duży parking, bez kolejek.