Laserowy Lifting Piano FOTONA

Najgłębszy i najmocniejszy dostępny na rynku Lifting Laserowy, który z powodzeniem stosujemy przy odmładzaniu, napinaniu i ujędrnianiu skóry na twarzy i ciele.

To najgłębszy laserowy lifting, który działa nawet na powięź mięśniową, spektakularnie napina duże powierzchnie

Dla ujędrnienia, zliftingowania i głębokiego odnowienia skóry. To kuracja idealna dla skór dojrzałych. Sprawdza się przy wiotkiej, luźnej skórze twarzy, szyi i dekoltu, w terapii zmarszczek i bruzd grawitacyjnych. Polecana jest dla osób z rozmytym konturem twarzy (opadające policzki, drugi podbródek).

Ta procedura może być wykonywana także na ciele (przy wiotkiej skórze wybranych obszarów – kolana, ramiona, uda, pośladki).

Przebieg zabiegu:

ogrzewana jest tu skóra właściwa ale nie ma wzrostu temperatury w naskórku, więc zabieg jest bezbolesny. Ciepło stymuluje tworzenie nowego kolagenu, oraz skraca jego istniejące już włókna. Pobudza także pracę fibroblastów do produkcji elastyny i kwasu hialuronowego. Moc lasera dociera tu głębiej – aż do tkanek podskórnych. Impulsy lasera FOTONA powodują równomierne i całościowe nagrzanie skóry właściwej

Terapeutyczne ciepło ok. 42 stopni Celsjusza oddziałuje liftingująco na skórę właściwą i powieź mięśniową, na poziomie której pracują chirurdzy plastycy, bez urazów termicznych. To głęboki nieinwazyjny termiczny lifting laserowy.

Efekt po zabiegu:

Skóra jest pięknie napięta i ujędrniona.