O mnie
Mam szczęście bo kocham to co robię.
Posiadam specjalizacje z zakresu: chorób wewnętrznych, hipertensjologii, diabetologii, medycyny pracy oraz certyfikat USG Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Wykonuję konsultacje z wymienionych dziedzin oraz badania usg- brzucha, tarczycy, piersi, węzłów chłonnych, usg doppler, echo serca.
Ukończyłam Akademię Medyczną w Warszawie a potem wiele lat pracowałam w kilku szpitalnych oddziałach chorób wewnętrznych, diabetologii i gastroenterologii, gdzie oprócz konsultacji wykonywałam usg i echo serca. Od lat pracowałam i nadal pracuje w kilku poradniach specjalistycznych: diabetologicznej i kardiologicznej. Poza tym zakładam i opisuje badania holterowskie- ciśnieniowe i ekg oraz wykonywałam próby wysiłkowe.
Edukacja
- Akademia Medyczna w Warszawie
- specjalizacja ch. wewnętrzne Szpital Praski w 2005 r.
- specjalizacja diabetologia w Klinice Diabetologii w Szpitalu Bródnowskim w 2011 r.
- specjalizacja Hipertensjologii w Klinice Nadciśnienia tętniczego w Aninie w 2015 r.
- specjalizacja z medycyny pracy w Attis w Warszawie w 2020 r.
- Certyfikat USG PTU w 2017 r.
Doświadczenie
Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiej Akademii Medycznej Zawodowo związana wiele lat z Szpitalem Klinicznym im .prof W.Orłowskiego w Warszawie ; Szpitalem Św. Rodziny przy ul Madalińskiego oraz Szpitalem Położniczo -Ginekologicznym w Pruszkowie
